Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Takim mianem definiowane są imprezy aranżowane dla młodych panien czy kawalerów wchodzących w związek małżeński. Wieczory panieńskie są aranżowane w stworzonym przez nas państwie blisko dwóch tygodni przed ślubem (w Stanach Zjednoczonych jest to noc przed samym weselem). Ich przygotowaniem powinny zająć się koleżanki bądź też damy z rodziny panny młodej, które organizują niespodziankę dla przyszłej żony. Coraz rzadziej zajmuje się tym panna młoda. Ważna jest lista gości – najprzyzwoiciej by były to tylko damy najbliższe pannie młodej, ponieważ to przecież impreza, jaka ma być dla niej podarkiem. Należałoby też wcześniej ustalić pewien plan czy scenariusz przyjęcia, tak żeby wszystko było poprawnie zaplanowane oraz nie spotkały cię żadne nieprzyjemne niespodzianki.

Kultowe są wyjścia na miasto, do klubu, w jakim wynajęta jest sala lub też loża, a też wynajęcia tancerza, który zatańczy zmysłowy taniec dla panny młodej. Żeby uatrakcyjnić wyjście możecie się przebrać wykorzystując jedynie wskazany motyw (np. za aniołki, diablice czy zespół tańca gogo). Bombową opcją jest też limuzyna – więcej na limuzyny Wrocław. Organizacja wieczoru panieńskiego nie powinna być jednym upominkiem, jaki dostanie panna młoda w trakcie swojej ostatniej nocy wolności. W ten wieczór powinna ona zostać obdarowana śmielszymi podarunkami, które mają się jej przydać w przyszłym życiu małżeńskim.

Do najpopularniejszych prezentów należą gadżety na noc poślubną: kajdanki, opaska na oczy, zmysłowa bielizna lub erotyczne przebranie, olejki do masażu czy rozbudzające zmysły płyny do kąpieli. Panny młode dostają też wałki, koszulki ze śmiesznymi napisami, książki z kamasutrą czy płyty z ponętną muzyką. Pomysłem na nietypowy wieczór panieński jest wynajęcie doświadczonego tancerza, jaki wykona striptiz dla panny młodej i jej przyjaciółek obecnych na przyjęciu.

Zademonstruje on atrakcyjną choreografię, luksusowy taniec i niezapomniane show. Może również wedle życzenia organizatorki imprezy wcielić się w wybraną przez nią rolę – kultowego aktora, figura filmową czy choćby policjanta. Taki striptizer własny pokaz może zaprezentować również w domowym zaciszu, jak i w klubie, w którym się bawicie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przeczytaj też

Dodaj komentarz