Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Osoby niepełnosprawne spotykają się z wieloma różnymi ograniczeniami. Takie ograniczenia na przykład dotyczą życia codziennego, i związanych z tym utrudnień. Jednym z poważniejszych ograniczeń jest temat przemieszczania się i komunikacji. Angażowanie do tego drugiej osoby to spory kłopot, a jak pokazuje praktyka na rynku jest sporo rozmaitych rozwiązań, które w tym mogą pomóc. Jednym z popularniejszych jest sprzęt do wsparcia kierowania autami, za pomocą jakiego można wygodnie i bezpiecznie jeździć. Jednym z popularniejszych wytwórców takiego sprzętu jest niemiecka firma Veigel, jakie wyroby są z powodzeniem używane w wielu krajach. W przypadku osób, jakie z różnych powodów nie mogą operować nogami, świetnym pomysłem będzie chociażby ręczny gaz-hamulec. Mechanizm ten, często znany też jako RGH, zamontowany może być w większości marek.

Pozwala on na sterowanie gazem i hamulcem jedynie przy pomocy ręki, przy wykorzystaniu specjalnego pokrętła albo dźwigni. Producent daje tu parę różnych możliwości, dzięki czemu będzie można dobrać odpowiedni mechanizm dla każdego z kierowców. Przy projektowaniu naprawdę dużo uwagi skupiono na sprawach związanych z bezpieczeństwem. Dzięki wysokiej precyzji i niezawodności osoby kierujące dadzą sobie radę nawet w przypadku pojawienia się nieprzewidzianych drogowych sytuacji. Oprócz tego sam mechanizm jest wykonany w taki sposób, że nie posiada żadnych ostrzejszych elementów, które mogłyby spowodować jakie obrażenia przy ewentualnym wypadku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przeczytaj też

Dodaj komentarz