Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakiś czas temu jeszcze dużym zainteresowaniem się cieszyły rozmaite szklarnie. Lecz szkło, mimo że posiada wiele zalet, to także jeden duży minus, to znaczy cenę. Z tego też powodu ogrodnicza branża zaczęła powszechnie korzystać z najróżniejszych folii, które zapewniają podobny zakres funkcjonalności, a mimo wszystko są znacznie tańsze. Aktualnie w sprzedaży jest dostępnych ich wiele rodzajów, dlatego też każdy bez problemów powinien dobrać odpowiednią do swoich potrzeb.

W pierwszej kolejności warto wiedzieć, że poszczególne Folie Warte Polymers mogą się znacznie różnić wytrzymałością i parametrami technicznymi, a co za tym idzie także i ceną. Pierwszą rzeczą, nad jaką pasuje pomyśleć, jest to na jak długi okres czasu zamierza się takie okrycie kupić. W sklepach są bowiem dostępne propozycje na jeden rok, albo więcej, i w zależności od tego posiadają one odpowiednią grubość oraz dodatkowe wzmocnienia. Oczywiście folie które są przeznaczone na dwa sezony, czyli okres wiosenny i letni z reguły wytrzymują sporo dłużej, lecz nie jest to regułą.

W lepszych jakościowo foliach pojawiają się w ich składzie różne dodatki zwiększające wytrzymałość mechaniczną. Ważnym parametrem jest przepuszczalność słonecznego światła, jaka powinna wynosić co najmniej dziewięćdziesiąt procent. Przez to promienie słoneczne będą w odpowiedniej ilości docierać do roślin, dają ich odpowiedni wzrost. W wielu przypadkach przydaje się perforowanie, które daje lepszy obieg powietrza i w ten sposób chroni przed rozwojem różnych grzybów.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przeczytaj też

Dodaj komentarz