Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ekskluzywne domy na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT to idealna opcja dla osób, które przykładowo nie zamierzają spędzać wakacji w hotelu lub chcą pozostać oddzielone od pozostałych osób. Każdy dom na wodzie jest zaprojektowany bazując na wysokich standardach, wobec czego posiada ważne certyfikaty oraz nabywcy rzeczywiście mogą wierzyć w to, iż wybiorą dla siebie idealne rozwiązanie.

Apartamenty mają oznaczony, indywidualnie nadany numer Vehicle Identification Number, zaakceptowany na terenie całej UE. Nie wymagają również jeszcze jakiegoś pozwolenia na ustawienie ich na wodzie albo na innego rodzaju podłożu, jaki zostałby obejmowany ograniczeniem wybudowania. Na witrynie firmowej można sprawdzić dotychczasowe wykonania i przekonać się, iż domy takie rzeczywiście perfekcyjnie wyglądają.

Podane są również szczegółowe parametry, jakie ma pływający dom a więc od początku każdy wie, jaka powierzchnia zostanie dla niego dostępna. Wyposażenie domu jest kompletne, a więc nie zostaje nic innego, jak tylko skorzystać z jego wszystkich dobrodziejstw. Poza tarasem wypoczynkowym udostępniony jest też taras gospodarczy, z szafą techniczną, w jakiej umieszczone są: agregat, pompy, przetwornica i moduł z klimatyzacją. Pływające domy są dopasowane do oczekiwań osób, które zamierzają je zakupić oraz doceniają nietuzinkowość, poczucie wolności i spędzenie czasu w wygodnych okolicznościach. Powierzchnia mieszkalna w pływającym po wodzie apartamencie to dwadzieścia jeden m2. Apartament ma trzy tarasy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przeczytaj też

Dodaj komentarz