Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Metodę mezoterapeutyczną wykoncypowano w latach pięćdziesiątych XX wieku, ale wykreowana została dopiero jakiekolwiek dwadzieścia lat w następnej kolejności. Mezoterapia, jako jeden z zabiegów dermatologii estetycznej, użytkowana jest w celach leczniczych, profilaktycznych i najzwyczajniej w świecie upiększających – więcej dowiesz się na Odmładzanie Jastrzębie-Zdrój. Bazuje ona na dostarczeniu skórze mieszaniny elementów odżywczych oraz stymulujących jej system regeneracji. Wykonuje się w tym celu szereg zastrzyków śródskórnych za pomocą niezwykle cienkiej igły. Metoda ta wykorzystywana jest chętnie przez osoby chcące zredukować zmarszczki oraz ogólnie poprawić, odmłodzić swoją cerę.

Przeprowadzenie takiego zabiegu przez lekarza specjalistę nie potrzebuje hospitalizacji, ani globalnego znieczulenia lub poważniejszej ingerencji w organizm ludzki. Mezoterapia uważana jest w następstwie tego za terapię bezpieczną i bezbolesną. Dla zdobycia pożądanego efektu konieczne jest jednakże poddanie się cyklowi zabiegów, jakiego intensywność wyznacza doktor. Jakim sposobem na razie nie jest to metoda leczenia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Bezpośrednie zasilenie komórek skóry substancjami regenerującymi lub ewentualnie stymulującymi świadczy typ iniekcji śródskórnej. Mezotarapia będzie zabiegiem w zasadzie nie powodujący niedogodności bólowych w trakcie jego przebiegu. Jednakże pacjenci z małym progiem odczuwania bólu mogą posiadać na wstępie zaaplikowany miejscowo krem znieczulający. Kiedy rozpocznie on funkcjonować substancje lecznicze wstrzykiwane są za pomocą aparatu wyposażonego w wybitnie cienką igłę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przeczytaj też

Dodaj komentarz