Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova przygotowała szeroką ofertę zajęć lingwistycznych. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów, wobec czego nie trzeba się bać, iż nie będą miały atrakcyjnej postaci. Na przykład, decydując się na angielski dla firm Warszawa można liczyć na to, że kursy będą odbywały się z sporym akcentem na mówienie, co daje szansę na doskonałe przyswajanie wiedzy.

Obszar wszystkich spotkań będzie również na sposób indywidualny dopasowany do oczekiwań uczestników szkolenia. Poza szkoleniami takimi jak angielski dla firm Warszawa można także oczekiwać na opcję korzystania z propozycji wykonywania tłumaczeń oraz robienie audytów językowych. Szczegóły dla każdej współpracy wyznaczone są indywidualnie. Kompleksowa obsługa językowa zrealizowana może być dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Spotkania mogą odbyć się w trybie online, jak i stacjonarnym.

Zależnie od potrzeb osób zapisujących się na kursy, można wpisać się na język ogólny, jak i specjalistyczny. Nie ma znaczenia, czy będzie to polski dla firm, czy inny język, spotkania i audyty będą przygotowane na wysokim poziomie. Z uwagi na to, iż Lingua Nova jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym Pearson Test of English a także LanguageCert oraz posiada upoważnienie MEN do przeprowadzania egzaminów z języka polskiego jako obcego, można spodziewać się, iż szkolenia językowe Warszawa znacząco podniosą do tej pory wykazywane kompetencje językowe.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przeczytaj też

Dodaj komentarz