Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Kiedyś każdy z nas próbował się odchudzać, niemniej jednak nie u każdego było widać efekty. Lata ćwiczeń, mogą dać takie wyniki, jakie byśmy chcieli, niemniej jednak w pewnych momentach jest tak że efekt niepożądany z jakim ludzie się napotykają to zwisająca skóra na brzuchu. Jedynym sposobem na pozbycie się tej skóry jest operacja napięcia skóry, oraz usunięcie zbytecznej ilości. To jest kolejny zabieg chirurgi plastycznej, na jaką piszą się właśnie takie osoby.

Jednak nie tylko, także do operacji plastycznych, uznajemy zabieg odsysania tłuszczu – to pod każdym względem nieinwazyjna i bezpieczna metoda zamykania nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu – więcej na stronie https://www.wrosinski.pl/zabiegi/liposukcja/. Zabieg wykonywany jest przy użyciu urządzenia, które działa w oparciu wykorzystująca współgranie fal dźwiękowych oraz fal ultradźwiękowych. Napięte fale dźwiękowe emitowane przez głowicę o dojrzewającym ciśnieniu wywołują mikro eksplozję i powodują szereg korzystnych zmian. Najistotniejsze wyniki zabiegu: rozbijanie komórek tłuszczowych, uaktywnienie działania układu limfatycznego, lepszy drenaż płynów.

Dopełnieniem fal dźwiękowych są ultradźwięki nadawane na skórę przez głowicę Ultrasounds LF, jaka powoduje rozpuszczenie rozbitych uprzednio tkanek tłuszczowych. Zabieg jest do głębi bezbolesny oraz nie wymaga hospitalizacji. Żeby dostarczył wyczekiwane efekty, tkanka tłuszczowa powinna posiadać grubość co najmniej 2 cm, skutkiem tego zabiegu nie wykonuje się na twarzy oraz szyi. W przypadku obszernej warstwy tłuszczu (otyłości) wymagane jest powtarzanie zabiegów – maksymalnie 10 razy. W efekcie cera jest o wiele bardziej napięta, bez cellulitu oraz z wyraźnym ubytkiem komórek tłuszczowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przeczytaj też

Dodaj komentarz