Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Kurtyny paskowe od firmy Kiner są przegrodami izolującymi termicznie oraz akustycznie wnętrza konkretnych obiektów z otwartymi bramami albo przejściem na czas przewiezienia towarów. Jest to niedrogi oraz jednocześnie bardzo efektywny sposób na podział większych przestrzeni na niewielkie sekcje. Kurtyny paskowe wykonane są z pasów PCV mających dużą odporność na wpływ preparatów chemicznych, uodpornionych na zniszczenia mechaniczne. Są również wyjątkowo elastyczne.

Zleceniodawcy, jacy w podanej firmie chcieliby się zaopatrzyć w kurtyny paskowe mają do wyboru opcje klasyczne a także wzmocnione. Specjalną propozycją w asortymencie są kurtyny chroniące przed promieniowaniem świetlnym podczerwonym a także ultrafioletowym. Skuteczna osłona przed stratą ciepła oraz wnikaniem do wnętrza budynku chłodniejszego powietrza to największa zaleta prezentowanych kurtyn. W dodatku zapewniona jest też izolacja akustyczna, obniżająca bardzo poziom hałasu.

Zwykle w takim razie taka kurtyna wykorzystywana jest tam, gdzie można znaleźć maszyny produkcyjne jakie wytwarzają problematyczny hałas. Kurtyny wyprodukowane w podanej firmie wzorowo izolują wnętrza przed wilgotnością, opadami atmosferycznymi, jak i pozostałymi, negatywnymi warunkami atmosferycznymi. Na dodatek są blokadą dla pyłów, zadymienia, zakurzenia i oparów. W rezultacie maszyny znajdujące się w konkretnym wnętrzu przez długi czas będą pracowały bez awarii. Takie kurtyny najczęściej montuje się na halach produkcyjnych, w obiektach magazynowych i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych a także w przeróżnych obiektach handlowych oraz usługowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przeczytaj też

Dodaj komentarz