Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Decydując się na uruchomienie własnej internetowej strony trzeba się liczyć z faktem, że jej wykonanie może zająć nieco czasu. Dużo zależeć będzie rzecz jasna od tego, jak duży zakres nowych funkcjonalności i treści będzie do przygotowania, lecz w każdej sytuacji poszczególne etapy będą podobne.

Przede wszystkim rozpocząć trzeba od tego, aby znaleźć firmę która zajmie się wszystkim. Najlepiej zrobić to można wykorzystując wyszukiwarkę, po wpisaniu w niej hasła strony internetowe można przeglądnąć otrzymane rezultaty i na coś się zdecydować. Początkowym etapem wszystkich projektów jest szczegółowe zebranie oczekiwań i wymagań.

Etap ten ma duże znacznie, ponieważ w oparciu o przygotowaną analizę przygotowywany jest zakres prac do zrobienia i ich koszty. Jeśli wszystko zostanie wstępnie ustalone, to trzeba to wszystko spisać w formie umowy, koniecznie z uwzględnieniem terminu oraz ceny do zapłacenia. Podpisana umowa jest sygnałem do tego, że do swojej pracy przystąpić mogą graficy i programiści. Proces robienia serwisu i przygotowywania wszystkich funkcji jest najdłuższy, a po jego skończeniu należy przystąpić do końcowych testów.

Podczas nich niejednokrotnie pojawi się konieczność jakiś poprawek, tak żeby wszystko działało bez błędów i niedoróbek. Po skończeniu testów nowa strona zostaje przenoszona na widoczny w internecie adres i udostępniana użytkownikom. Często nie będzie to wcale koniec współpracy, ponieważ jeśli zaczną się pojawiać nowe pomysły, to również należy je rozplanować i później zrealizować prace.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przeczytaj też

Dodaj komentarz