Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Nowoczesne urządzenie służy do trwałej i całościowej odnowy tkanki skórnej, a także do intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Blizny Lublin z wykorzystaniem tego typu lasera odbywa się szybko oraz daje doskonałe wyniki. W dodatku, z zabiegu można skorzystać gdy chce się odmładzać skórę po oparzeniach słonecznych, polepszyć jej odcień, wygładzać zmarszczki albo blizny po zabiegach chirurgicznych. Idealnie zabieg nadaje się również do redukowania blizn potrądzikowych. Już po pierwszym zabiegu można dostrzec rezultaty. Skóra jest w znacznie lepszej formie.

Całkowity rezultat dostrzegalny jest z kolei po 6 miesiącach. Zabieg jest bezpieczny, a gojenie przewidywalne. W zasadzie od razu po jego ukończeniu można powrócić do wcześniejszych aktywności. Zależnie od tego, w jaki sposób zniszczona jest tkanka skórna, zabieg można powtórzyć od 3 do 6 razy, celem zyskania świetnych efektów. Pauza między każdą z interwencji powinna trwać od 2 do 4 tygodni.

Nad wyraz często zabiegi laseroterapii łączy się z osoczem bogatopłytkowym, co przyspieszy regenerację. Blizny Lublin to nie jedyny obszar, w jakim może być wdrożone leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdza się on także w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha oraz w redukowaniu cellulitu. W czasie zabiegu urządzenie wykona w skórze tysiące drobnych i głębokich mikrouszkodzeń termicznych, stosując energię pod postacią skupionych wiązek światła. W nadzorowany sposób uszkadzane są konkretne obszary naskórka oraz skóra właściwa. Im do głębszych warstw dotrze światło lasera, tym wzmożona jest ilość wytworzonej tkanki. Czas leczenia następuje szybko, bez widocznych ran. Każdy zabieg odbywa się w bezpiecznych warunkach, a przed jego wykonaniem następuje konsultacja. Pacjenci dowiedzą się, czy mogą zostać zakwalifikowani. Specjaliści zaznajamiają ich również z rekomendacjami przed zabiegiem oraz pozabiegowymi. W gabinecie od pierwszych chwil można czuć się bezpiecznie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przeczytaj też

Dodaj komentarz